Турисько-краєзнавчий відділ запрошує всіх тих, хто любить мандрувати, насолоджуватися красою чарівної природи нашої країни, змістовно проводити свій вільний час, кого вабить спілкування біля вогнища, хто хоче знайти вірних друзів.

У вас є можливість дізнатися багато цікавого й корисного про історію та культуру рідного краю, ознайомитися з традиціями та обрядами нашого народу, брати участь у пошуково-дослідницькій діяльності, походах, екскурсіях та експедиціях, змаганнях з туризму та краєзнавства.

Традиційними заходами для вихованців відділу стали краєзнавчі екскурсії, експедиції, походи вихідного дня, родинні свята, зустрічі з цікавими особистостями, конкурсно-розважальні програми та пізнавальні ігри.

Учнівська молодь району має можливість взяти участь у всеукраїнських експедиціях і конкурсах «Моя Батьківщина – Україна», «Історія міст і сіл України», грі Українського козацтва «Сокіл» («Джура»), районній та обласній краєзнавчій конференції «У світі краєзнавчих відкриттів», експедиціях «Пізнай свою країну» та «Материнські долі».

У БДЮТ працюють гуртки: «Юні краєзнавці», «Історичне краєзнавство», «Туристсько-краєзнавчий».

Юні екскурсоводи  розробляють краєзнавчі маршрути, відвідують музеї та історичні місця області, проводять цікаві екскурсії, беруть участь у вікторинах і конкурсах.

 

//snig