Головна » 2015 » Травень » 27 » Чемпіонат області з велотуризму серед юніорів
13:05
Чемпіонат області з велотуризму серед юніорів

В травні 2015 року вихованці гуртка «Спортивний туризм» (керівник Філатов І.М.) взяли активну участь у Чемпіонаті області з велотуризму серед юніорів.

Учасники Чемпіонату змагалися протягом 2-х днів на дистанціях «Фігурне водіння», «Тріал».

На дистанції «Фігурне водіння» учасниця команди Шкробот Віталіна посіла 2 місце. На дистанції «Тріал» в особистому заліку серед дівчат 2-ге місце зайняла вихованка БДЮТ, учениця Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст. Шкробот Віталіна, 3-тє місце здобула вихованка БДЮТ, учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. Шевченко Яна. На дистанції «Тріал» в особистому заліку серед хлопців 2-ге місце зайняв Даценко Ярослав. За підсумками  першого дня в особистому заліку серед дівчат Шкробот Віталіна здобула почесне 2-ге місце, Каплун Аліна – 3-тє місце.

В загальному заліку за підсумками першого дня змагань команда Недригайлівського району зайняла 2-ге місце.

На дистанції «Велораллі», протяжністю більше 16 км, команда в складі вихованців БДЮТ Шкробот Віталіни, Даценко Інни, Каплун Аліни, Даценка Ярослава результативно подолала технічні перешкоди «Орієнтування по лінії», «Переправа по колоді», «Ремонт велосипеда», «Виконання завдань з правил дорожнього руху та надання долікарської допомоги.

В загальному заліку за підсумками змагань команда Недригайлівського БДЮТ посіла 2-ге почесне місце.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших спортивних звершень!

Переглядів: 238 | Додав: Nedr_osvita | Рейтинг: 0.0/0