Головна » Статті » ртр

ртр

Гуртки раннього творчого розвитку - це перша сходинка малечі до країни творчості

 

               

     Дитинство – щаслива пора, безтурботний час, початок життєвого шляху, коли ми пізнаємо світ з допомогою батьків, учителів, друзів. Дитина щодня відкриває для себе щось нове, збагачуючи свій внутрішній світ, в якому з’являються перші паростки творчості та обдарованості. Тому так важливо своєчасно й дбайливо підтримати дитину в її вподобаннях, дати можливість розкрити свої таланти.

 

        Гуртки раннього творчого розвитку Недригайлівського будинку дитячої та юнацької творчості – перша сходинка малечі на шляху до чудової країни творчості –  країни Позашкілля.

 

       Життя дитини в цій дивовижній країні починається з гуртків раннього творчого розвитку «Пізнайко»,  які діють на базі Недригайлівського будинку дитячої та юнацької творчості. У 2017 році більше 50 дітей віком від 4 до 6 років відвідують гуртки, де на них чекають цікаве спілкування з педагогами та улюбленими героями. На заняттях з розвивальних ігор разом з казковими героями діти виконують творчі завдання та знаходять відповіді на логічні загадки. На заняттях з образотворчого мистецтва малеча пізнаэ яскравий світ фарб. Знайомитися, вітатися, розповідати про себе, грати і співати англійською мовою діти вчаться з містером Пізнайком. На заняттях з музичної абетки  дітей ознайомлюють із чарівними нотками та мелодіями, вчать виконувати веселі пісні в ролі справжніх маленьких артистів на сцені БДЮТ, грати в народні ігри, водити хороводи. Веселий Здоров’ячок допомагає педагогам навчати малят основам здорового способу життя, а психологічні заняття – розвивати логіку, пам’ять і увагу.  

Одним із елементів роботи гуртків раннього творчого розвитку є  залучення батьків вихованців до активної участі в різноманітних конкурсах, ігрових програмах, святах, тематичних ранках, соціально-виховних проектах, що сприяє створенню атмосфери взаєморозуміння, співпраці, творчості збереженню національних родинних традицій. Тому діти, які роблять перші кроки стежиною дивовижних відкриттів і творчих досягнень у країні Позашкілля, відчувають постійну турботу та підтримку дорослих - команди однодумців, професіоналів, об’єднаних чіткою метою, здатних креативно розв’язувати будь-яке поставлене завдання для успішного навчання та виховання дітей.

Завершивши курс раннього творчого розвитку, вихованці за вибором продовжують навчання в гуртках будинку творчості.

         Дирекція та педагогічний колектив Недригайлівського будинку дитячої та юнацької творчості продовжує набір малюків 4-5 років на навчання в гуртках раннього творчого розвитку.

 

Щасливе дитинство – в щасливій родині,

Яка все найкраще плекає в дитині!

Благаєм,  дорослі, зробіть все можливе,

Щоб квітло у світі дитинство щасливе!!!

 

                                                                              Методист БДЮТ   Р.В.Садова

 

Категорія: ртр | Додав: Nedr_osvita (24.04.2014)
Переглядів: 146 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]