Головна » Статті » Самоврядування

Самоврядування в БДЮТ

Сучасні умови розвитку суверенної, демократичної, правової держави вимагають формування якісно нового громадянина, здатного включитися в демократичні процеси, його адаптації до вимог сьогодення з урахуванням світових стандартів та зразків, підготовки до самостійного життя та використання свого потенціалу в інтересах суспільства, держави. Важливою складовою у вирішенні цих проблем є учнівське самоврядування, яке створюється і діє в загальноосвітніх та позашкільному навчальних закладах.

У Недригайлівському позашкільному закладі прикладаються значні зусилля для  всебічного розвитку дітей та молоді Недригайлівщини, приділяється велика увага збільшенню їх інтересу до різних видів творчої діяльності через участь у різнопланових масових заходах, конкурсах, акціях, операціях. Здійснюється даний напрямок роботи завдяки умові природної потреби дітей до лідерства, прагненню бути першими в суспільно корисних справах, цьому безпосередньо сприяє діяльність районної Ради Старшокласників, яка активно діє,  у відповідності до статуту Ради Старшокласників Недригайлівського району.

Робота Ради має чітку тенденцію поєднання з виховною роботою в загальноосвітніх закладах району за напрямками естетичного виховання, народознавства, пошуково-краєзнавчої, волонтерської роботи. Як підсумок – члени організації є  активним учасниками  всіх заходів,  конкурсів, проектів , що проводилися на районному та обласному рівнях в цьому навчальному році.

Рада Старшокласників об’єднує 15 представників первинних осередків, які працюють у всіх загальноосвітніх закладах Недригайлівського району.

       Засідання Ради відбувається згідно плану роботи та вдало поєднуються з семінарами педагогів-організаторів, які є координаторами первинних дитячих осередків.

Лідери шкільного самоврядування здійснюють роботу безпосередньо в своїх первинних дитячих осередках за напрямками:  здійснення роботи прес-центрів, координування  роботи вожатих з молодшими школярами, активна робота з підготовки масових заходів, проведення майстер-класів з виготовлення святкових подарунків, організація ігор та розваг у вільний час, робота з ровесниками стосовно методів та форм самовиховання та самовдосконалення, лідерські навчання, агітаційна робота по боротьбі зі шкідливими звичками, організація масових туристичних заходів.

Категорія: Самоврядування | Додав: BDYUT2794 (19.11.2013)
Переглядів: 156 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]